در حقیقت خاک رس تشکیل شده از ذرات به اندازه‌های تقریبی دوهزارم میلی‌متر می باشد. عنصرهای گوناگونی همچون آلومینیوم، نیتروژن، سیلیس، اکسیژن و هیدروژن درون این ذرات وجود دارند، اما مهمترین نکته فاصله قرارگیری این ذرات نسبت به یکدیگرمیباشد.
​گاهی اوقات تایم زیادی در اختیار ندارید تا خود را برای مذاکره آماده کنید.جوری که مجبور می شوید با چشم بسته به میدان مذاکره بروید و تلفنی عجله ای به شما می شود که باید خود را برای مذاکره از پیش تعیین نشده به سرعت آماده کنید.در اینجا راهکارهایی را برای هرچه بهتر شدن مذاکره تان به شما معرفی می کنیم.
  قفسه گیاهان دارویی یکی از عطاری‌ها سر زدیم وبخشی  از عجیب‌ترین و پرخاصیت‌ترین گیاهان دارویی و اجزای حیوانی موجود در این قفسه‌ها را انتخاب کرده تا با کاربردهای درمانی آنها که در متون کهن طب سنتی ایرانی به آن اشاره شده آشنا بشویم .
  هریک از ما در مذاکره کردن اهداف خاصی را دنبال میکنیم  ، دو نوع مذاکره داریم هر یک از آنها هدفی خاص را دنبال میکنند و به نتایجی ویژه می رسند.مسئله اینجاست که این نوع مذاکره اغلب در ذهن مداکره کننده سر درگم می شوند و در نتیجه به نتایجی ناخوشایند منجر می گردند 
 در طول روز به ویژه بین کودکان  ، نوجوانان و ورزشکاران شایع است. در روزهای سرد 6سال هم این خستگی بسیار زیاد می شود. برخی خوراکی ها ویژگی های خاصی دارند که می توانند انرژی از دست رفته را به بدن باز گردانند و شما را برای شروع یک روز شاد و پر نشاط آماده بکنند.
 طب سنتی مجموعه ای از علوم نظری و علمی می باشد که در تشخیص ، پیشگیری و درمان بیماری های جسمی و روحی کمک ما میکند.طب سنتی ایران تقریبا به 3000 سال قبل بر می گردد.کتاب های طب سنتی افرادی چون زکریای رازی و مخصوصا ابن سینا شهرت زیادی دارد
  1 - اغلب درباره فواید طب سنتی چنان سخن می گویند که گویی با این روش می توان همه بیماری ها را شفا داد و در مقابل، گروهی دیگر، آن را کاملاً رد شده می دانند و پزشکی جدید را نسخه نهایی همه بیماری ها می دانند
 زبان بدن اساس عملکرد شخصی است. در حقیقت روانشناسان رفت رفته به ارتباط مهم بین جسم و ذهن پی برده اند زمان زیادی نمیگذرد.این شیوه ای است که شما میتوانید با استفاده از آن از ارتباط غیرکلامی هم استفاده کنید.ونحوه برخوردتان در حوزه ای از زندگیتان را منعکس می سازد یو بر آن تاثیر میگذارد.
​ موانعی که پیش روی انسان قرار میگیرند حصارهایی ذهنی هستند که می توان با اتخاذ رویکردی سازنده ودقیق آن ها را درهم شکست.کلارنس بلیرز
 بیشترین بیماریهای پوستی مثل آکنه، 80اکثر مردم جهان از آن رنج میرند. لکه های تیره که بر روی پوست بوجود می آید می تواند در هرسنی بوجود آید واین بیماری جز بیماری های شایع پوستی می باشداگرشما هم ازاین مشکل رنج میبرید نگران نباشید دراین بخش ما درباره اینکه علت لکه های پوستی چیست و چطور می توانید لکه های پوستی را ازبین برد صحبت می کنیم.
 وکس صورت ویا موم انداختن یکی از روشهای از بین بردن موهای زائد با استفاده از ماده ای به نام موم یا waxاست که به موم انداختن ویا وکس صورت معروف است.سفید کردن موها، لیزر تراپی، الکترولیز و… نیز درهمین جهت بکاربرده میشود ولی همچنان وکس صورت یکی از شیوه های رایج بین مردم به حساب می آید که اکثرا اشکال مختلفی از آن را با اسم های مختلف مثل شمع، جلبک دریایی و … می شنویم.
 خیلی از ما لحظاتی با فرزندمان داشته ایم که وقتی به آن ها فکر می کنیم قند توی دلمان آب می شود. ارتباط با فرزند برای والدین یک امر ضروری است. وقتی که رابطه ما قوی باشد، شیرین هم خواهدبود و همانقدر که به او اهمیت می دهیم همانقدر هم دریافت می کنیم. این چیزی است که ایثارهای والدین را ارزشمند می کند. برای اینکه بتوانید ارتباط قوی تری با کودکتان برقرار کنید، این ده قدم را با ما همراه باشید تا بتوانید یک عمر پا به پای فرزندانتان پیش بروید.