در حقیقت خاک رس تشکیل شده از ذرات به اندازه‌های تقریبی دوهزارم میلی‌متر می باشد. عنصرهای گوناگونی همچون آلومینیوم، نیتروژن، سیلیس، اکسیژن و هیدروژن درون این ذرات وجود دارند، اما مهمترین نکته فاصله قرارگیری این ذرات نسبت به یکدیگرمیباشد.
 بیشترین بیماریهای پوستی مثل آکنه، 80اکثر مردم جهان از آن رنج میرند. لکه های تیره که بر روی پوست بوجود می آید می تواند در هرسنی بوجود آید واین بیماری جز بیماری های شایع پوستی می باشداگرشما هم ازاین مشکل رنج میبرید نگران نباشید دراین بخش ما درباره اینکه علت لکه های پوستی چیست و چطور می توانید لکه های پوستی را ازبین برد صحبت می کنیم.
 وکس صورت ویا موم انداختن یکی از روشهای از بین بردن موهای زائد با استفاده از ماده ای به نام موم یا waxاست که به موم انداختن ویا وکس صورت معروف است.سفید کردن موها، لیزر تراپی، الکترولیز و… نیز درهمین جهت بکاربرده میشود ولی همچنان وکس صورت یکی از شیوه های رایج بین مردم به حساب می آید که اکثرا اشکال مختلفی از آن را با اسم های مختلف مثل شمع، جلبک دریایی و … می شنویم.
شوره سر اختلالی است که اگر درمان نشود موجب ریزش شدید مو و ایجاد ظاهری بد را به دنبال خواهد داشت. هنگامی که دانه های سفید شوره‌ی سر بر روی لباس ظاهر می‌شوند بسیار ناخوشایند می‌باشد و حس بدی را منتقل می‌کند. 
 برای داشتن پوستی شاداب و تازه، لازم است سلول‌های مرده از لایه‌های رویی پوست برداشته شوند تا سلول‌های جدید و شاداب در سطح پوست خود را نشان دهند. به این صورت پوست درخشان و شفاف به نظر می‌رسد و سلامت خود را حفظ می‌نماید. استفاده از اسکراب بدن و اسکراب صورت، یکی از روش‌های لایه برداری پوست است.
آلوئه ورا گیاهی است که در آب و هوای گرم و خشک میروید و در هند، آفریقا و دیگر مناطق کشت آن به شدت در حال گسترش است. آلوئه ورا درمانی اورژانسی برای بریدگی‌ها و کبودی‌ها می‌باشد. آلوئه ورا، ژل ترمیم کننده‌ی ‌شگفت انگیزی می‌باشد که می‌تواند از راه‌های بسیاری برای زیبایی، مورد استفاده قرار گیرد.