​گاهی اوقات تایم زیادی در اختیار ندارید تا خود را برای مذاکره آماده کنید.جوری که مجبور می شوید با چشم بسته به میدان مذاکره بروید و تلفنی عجله ای به شما می شود که باید خود را برای مذاکره از پیش تعیین نشده به سرعت آماده کنید.در اینجا راهکارهایی را برای هرچه بهتر شدن مذاکره تان به شما معرفی می کنیم.
  هریک از ما در مذاکره کردن اهداف خاصی را دنبال میکنیم  ، دو نوع مذاکره داریم هر یک از آنها هدفی خاص را دنبال میکنند و به نتایجی ویژه می رسند.مسئله اینجاست که این نوع مذاکره اغلب در ذهن مداکره کننده سر درگم می شوند و در نتیجه به نتایجی ناخوشایند منجر می گردند 
 زبان بدن اساس عملکرد شخصی است. در حقیقت روانشناسان رفت رفته به ارتباط مهم بین جسم و ذهن پی برده اند زمان زیادی نمیگذرد.این شیوه ای است که شما میتوانید با استفاده از آن از ارتباط غیرکلامی هم استفاده کنید.ونحوه برخوردتان در حوزه ای از زندگیتان را منعکس می سازد یو بر آن تاثیر میگذارد.
​ موانعی که پیش روی انسان قرار میگیرند حصارهایی ذهنی هستند که می توان با اتخاذ رویکردی سازنده ودقیق آن ها را درهم شکست.کلارنس بلیرز
 خیلی از ما لحظاتی با فرزندمان داشته ایم که وقتی به آن ها فکر می کنیم قند توی دلمان آب می شود. ارتباط با فرزند برای والدین یک امر ضروری است. وقتی که رابطه ما قوی باشد، شیرین هم خواهدبود و همانقدر که به او اهمیت می دهیم همانقدر هم دریافت می کنیم. این چیزی است که ایثارهای والدین را ارزشمند می کند. برای اینکه بتوانید ارتباط قوی تری با کودکتان برقرار کنید، این ده قدم را با ما همراه باشید تا بتوانید یک عمر پا به پای فرزندانتان پیش بروید.
بسیاری افراد به دلایل مختلف در طول روز ناراحت، افسرده و حتی خشمگین هستند که بر کیفیت زندگی شخصی، خانوادگی، کار و حتی موقعیت اجتماعی آن‌ها می‌تواند اثر منفی بگذارد. برای کنترل مشکل‌ها و ایجاد احساس مثبت و خوشحال بودن که می‌تواند وقایع منفی را تحمل پذیر کند دانشمندان 12 راهکار‌ به افراد توصیه می‌کنند.
 فعالیت هایی که فرد در زمینه از بین بردن اضطراب خود انجام می‌دهد، به صورت موقتی فرد را آرام می‌کند، اما این اقدامات در طول روز تکرار می‌شوند و دفعات تکرار آن ها ممکن است آنقدر زیاد باشد که به فعالیت های عادی و روزانه صدمه می زند. از سویی افراد مبتلا به اختلال وسواسی ممکن است از این موضوع مطلع باشند که رفتارهایی که انجام می‌دهد از روی وسواس بوده و اجباری نیست اما نمی‌توانند از انجام دادن آن‌ها خودداری کنند.