تفاوت مد و استایل

تفاوت مد و استایل

 اکثر ما مد و استایل رو باهم یکی می دانیم. ولی در حقیقت تفاوت مد (فشن) و استایل بسیار بیشتر از آن است که ما فکر میکنیم.

مد به آن چیزی گفته می شود که معروف شده و بیشتر بازیگران و هنرمندان و آدم های معروف آن را استفاده کرده و سایر مردم از آن الگو برداری می کنند. ولی استایل برای خودِ شخص می باشد .

 هر کسی باید سعی کند استایلش چهارچوب و قاعده ی خودش را داشته باشد که مختص به خود آن شخص باشد.
مد و استایل تفاوت های ظاهری و معنایی زیادی دارند که اینجا برای تان نمونه هایی از این تفاوت ها را گفته ایم تا از این به بعد بتوانید استایل خاص خودتان را داشته باشید و در عین حال با مد پیش بروید.
مد یعنی اجازه بدهیم خرده فروشان، طراحان، مجلات و کمپانی های بزرگ دیگر که تنها هدفشان سودآوری است، محصولاتی را برایمان عرضه کنند که آنها را دنبال کنیم.

​استایل یعنی میل خودتان را وارد کار کنید و از خلاقیت خود و علایقتان در آن وارد کنید والهام و اندیشه خودتان را دنبال کنید، و دیگران را با خلاقیت و اعتماد به نفستان تحت تاثیر قرار دهید.

استایل یعنی در مورد همه چیز فکر کنید. سوال کنید و ریسک کنید و سلیقه خود را وارد آن بکنید وصادقانه به خود نگاه کنید. نترسید و در چارچوب زندگی خودتان تجربه کنید.

مد یعنی چیزی که فصل به فصل تغییر می کند و توسط تجارت های بزرگ هدایت می شود و شما را وادار می کند فکر کنید که باید محصولی جدید بخرید و مطابق با جامعه پیش بروید.

​استایل یعنی چیزی که رشد می کند تحت خلاقیت شخصی پیش می رود، بالغ می شود و در مدت زمان های متفاوت تغییر می کند. تحت تاثیر سن، جنسیت، فرهنگ، ملیت، محل جغرافیایی، علایق، سیاست، مذهب و عوامل بسیار زیاد دیگر است.

مد یعنی چیزی که به طور انبوه تولید می شود و جامعه را نیازمند به آن می کند وچیزی تک، خاص و فردی نیست .

استایل یعنی یک فرد و درست مثل DNA که در هر کدام از ما متفاوت است، در افراد مختلف تفاوت می کند. هیچ دو نفری نیستند که به یک شکل به دنیا نگاه کنند و کمد لباسهایشان را یک شکل پر کنند.
مد یعنی با جدیت به مجلات، هنرپیشه ها، وب سایت ها و هر چیز دیگر که به مسائل ظاهری می پردازد و هم سوی جامعه است ، نگاه کنیم.
استایل یعنی کاری که خودمان خلاقانه انجام می دهیم. این مسئله به فردی بودن استایل می پردازد.
مد یعنی با گذر هر فصل تغییر کنیم.
استایل یعنی دنبال کردن سبک هایی که با شخصیت شما، سنتان، اندامتان، سبک زندگی تان و علایق تان جور باشد و با آن راحت باشید
1
پاکورای سبزیجات در فر
بروشتای سیب زمینی تنوری با سبزیجات رنگی
 

نظرات کاربران منزلت

شما اولین نفری باشید که نظر خود را مینویسد!
مهمان
سه شنبه, 01 تیر 1400