بسیاری از مردم به دلیل مضرات سوسیس و کالباس های کارخانه‌ای که ممکن است از گوشت مرغوبی استفاده نکنند ترجیح می‌دهند از سوسیس و کالباس های خانگی که با اطمینان تر هستند استفاده کنند. 
در مطلب قبلی از مجله منزلت درباره آشنایی با شغل هنری مینای خانه بندی معاصر صحبت نمودیم، اکنون قصد داریم شما را با اشیاء و طرح های مختلف مینا ‌خانه‌بندی آشنا نماییم.
هدف از این مطلب، آشنایی با مینای خانه‌بندی و مراحل ساخت و تولید آن در جامعه معاصر می‌باشد.
تهیه غذای خانگی از آن دسته مشاغلی می‌باشد که به طور تقریبی همه افرادی که پخت‌وپز بلد هستند می‌توانند برای راه‌اندازی آن اقدام نمایند.
در مطلب قبلی از مجله منزلت به شما انواع رزین و قالب مخصوص آن را معرفی نمودیم و به نکات قابل توجه قبل از ساخت زیورآلات رزینی پرداختیم، اکنون به طرز ساخت زیورآلات رزینی می‌پردازیم. 
شما می‌توانید به وسیله رزین اپوکسی انواع مختلفی از زیورآلات رزینی را در منزل خود ساخته و از طریق فروش آنها کسب درآمد کنید.
هنر منجوق دوزی روی لباس که برای زیباتر شدن آن به کار می‌رود می‌تواند به عنوان یک کسب و کار خانگی برای شما مفید باشد.
کره ی فندق جزو یکی از انواع صبحانه های پر طرفدار و سالم در جهان است که در بین ایرانیان هم از محبوبیت خاصی بهره مند است. از این مدل کره فندقی خوشمزه ، سالم و قوی می توانید در کنار انواع نان ها و پنکیک ها برای صبحانه یا میان وعده استفاده نمائید. 
مرصع کاری یکی از شاخه های صنایع دستی سنگی می‌باشد. مرصع به معنای هر شئ تزئین شده با استفاده از جواهرات (جواهر نشان) می‌باشد.
دکوپاژ روی چوب هنری جذاب و بسیار قدیمی از دوران ویکتوریا می‌باشد. در آن زمانها، زنان در اوقات فراغت خود به کارهای هنری تزئینی همچون دکوپاژ و نقاشی چینی مشغول می‌شدند.
 درست کردن سرکه انگور خانگی، نه تنها کاریسخت نیست و حتی هزینه ی زیادی هم به دنبال ندارد. اما اگر بخواهید از فوت‌ و فن‌ها و ریزه‌ کاری‌هایی که در درست نمودن سرکه بیشتر بدانید، امکان دارد حاصل بوجود آمده از کارتان بوی ترشیدگی بگیرد،
از کهن‌ترین مصنوعات ساخت دست بشر می‌توان به محصولات حصیری اشاره نمود. محصولات حصیری از بافت رشته‌های حاصل از الیاف گیاهی تولید می‌شود.