امروزه کلمه سبک زندگی و life style بسیار پر کاربرد می‌باشد به گونه ای که در بین افراد معروف، هنرمند و سلبریتی ها کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده است. حال معنی و مفهوم سبک زندگی چیست؟ سبک زندگی یعنی شیوه زندگی خاص یک فرد که می‌توان آن را برای گروه و جامعه نیز به کار برد.
 انتخاب انگشتر شیک و متناسب با دست شما ،میتواند انگشتررا در دستانتان با جاوه خاص تری نشان بدهد.امیدوارم این پست در انتخاب انگشتر متناسب با انگشتتان به شما کمک بکند.
 هنگامیکه صحبت از تمیز نگه داشتن منزل به میان می آید، از نظم و ترتیب می توان ، به عنوانپر اهمیت ترین بخش و عامل برای رسیدن به این علت، یاد آور شد. باید این را هم در نظر داشته باشید که برقرارشدن نظم و ترتیب در خانه های کوچک با دشواری های بیشتری به همراه است چرا که تعداد زیادی از وسایل گه گاه در داخل و گوشه کنار کمدها و نیز در زیر تخت مچاله می شوندو دیده نمی شوند.
 زیاده روی در مصرف و تولید مواد غذایی عواقب بسیاری داراست  که تأثیرات آن به خود انسان بر می گردد میزان هدر رفتن مواد غذایی در جهان به مقداری است که می توان با صرفه جویی در آن مشکل سوء تغذیه را در بسیاری از کشورها رفع  کرد.
 در قرن های گذشته بشر از انواع لباس پوشیدن، زینت های بدن و سایرلوازم برای ارتباط کلامی استفاده می کردند. از این طریق اطلاعاتی مانند درجه شغلی، جنسیت، موقعیت جغرافیایی، ثروت، طبقه اجتماعی و .. را نشان می دادند. 
 اکثر ما مد و استایل رو باهم یکی می دانیم. ولی در حقیقت تفاوت مد (فشن) و استایل بسیار بیشتر از آن است که ما فکر میکنیم.مد به آن چیزی گفته می شود که معروف شده و بیشتر بازیگران و هنرمندان و آدم های معروف آن را استفاده کرده و سایر مردم از آن الگو برداری می کنند. ولی استایل برای خودِ شخص می باشد .
 هر خانمی دارای چند ترفند کوچک در مورد مد و استایل می باشد.در اینجا برای شما چندین ترفند کوچک و کاربردی در مورد مد و استایل را آورده ایم.:
 یکی از مهم ترین و پراستفاده ترین لوازم برقی آشپزخانه، یخچال است. برای افزایش طول عمر استفاده از یخچال باید مانند هر وسیله برقی دیگر، با دقت از آن نگهداری کنید، اما با رعایت این موراد و تمیز کردن یخچال، باز هم اگر از داخل یخچال بوی تند و بدی را استشمام می کنید. به این منظور در این بخش ترفندهای ساده برای رفع بوی بد یخچال رابه شما میگوییم.
 اغلب از کسانی که در حرفه یا شغلشان با نفت یا بنزین سروکار دارند به دلایل متفاوتی دستشان با فرآورده های نفتی یا نفت آغشته میشود.  برای از بین بردن بوی نفت وبنزین با استفاده از مایع دست شویی ویا صابون های مختلف شاید الودگی آن را از بین ببرد ولی از حجم بوی بد آن کاملا برطرف نمی شود. دراینجا میتوانید با روش های مختلف ازبین بردن بوی نفت و بنزین آشناشوید.
برای پاک کردن شیشه تلویزیون ال ای دی و ال سی دی اغلب روش های نادرستی بکار برده میشود که ممکن است باعث آسیب به دستگاه شود.به منظور جلوگیری از هرگونه آسیب و ایجاد خط وخش لازم است اقدامات صحیح در جهت از بین بردن لک و زودودن گرد و غبار را بکاربرد.
شاید برای شما هم پیش آمده که لباس‌هایتان در اثر یک سهل‌انگاری، با لکه جوهر کثیف شوند. مثلا یادتان رفته که قبل از شستن پیراهن‌تان، خودکارتان را از جیب‌تان بیرون بیاورید یا هنگام کار حادثه‌ای پیش آمده یا فرزند دلبندتان هنر نقاشی‌اش را روی لباس شما پیاده کرده. در هر صورت احتمالا می‌خواهید هرچه زودتر از شر لکه‌های جوهر خلاص شوید.
کاغذ دیواری‌ها با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع نمای زیبایی به محیط کار یا زندگی ما می‌دهند. اما شاید حتی دقیق‌ترین افراد هم در هنگام تمیز کردن خانه، تمیز کردن کاغذ دیواری را فراموش کنند. معمولا تمیز کردن کاغذ دیواری تا فرارسیدن بهار یا زمانی‌که کودک‌مان از آن به‌عنوان اولین بوم نقاشی خود استفاده کند، به‌تأخیر می‌افتد. کاغذ دیواری چِرک و آلودگی را به خود جذب می‌کند.