انتخاب انگشتر شیک و متناسب با دست شما ،میتواند انگشتررا در دستانتان با جاوه خاص تری نشان بدهد.امیدوارم این پست در انتخاب انگشتر متناسب با انگشتتان به شما کمک بکند.
 هنگامیکه صحبت از تمیز نگه داشتن منزل به میان می آید، از نظم و ترتیب می توان ، به عنوانپر اهمیت ترین بخش و عامل برای رسیدن به این علت، یاد آور شد. باید این را هم در نظر داشته باشید که برقرارشدن نظم و ترتیب در خانه های کوچک با دشواری های بیشتری به همراه است چرا که تعداد زیادی از وسایل گه گاه در داخل و گوشه کنار کمدها و نیز در زیر تخت مچاله می شوندو دیده نمی شوند.
 زیاده روی در مصرف و تولید مواد غذایی عواقب بسیاری داراست  که تأثیرات آن به خود انسان بر می گردد میزان هدر رفتن مواد غذایی در جهان به مقداری است که می توان با صرفه جویی در آن مشکل سوء تغذیه را در بسیاری از کشورها رفع  کرد.
 یکی از مهم ترین و پراستفاده ترین لوازم برقی آشپزخانه، یخچال است. برای افزایش طول عمر استفاده از یخچال باید مانند هر وسیله برقی دیگر، با دقت از آن نگهداری کنید، اما با رعایت این موراد و تمیز کردن یخچال، باز هم اگر از داخل یخچال بوی تند و بدی را استشمام می کنید. به این منظور در این بخش ترفندهای ساده برای رفع بوی بد یخچال رابه شما میگوییم.
 اغلب از کسانی که در حرفه یا شغلشان با نفت یا بنزین سروکار دارند به دلایل متفاوتی دستشان با فرآورده های نفتی یا نفت آغشته میشود.  برای از بین بردن بوی نفت وبنزین با استفاده از مایع دست شویی ویا صابون های مختلف شاید الودگی آن را از بین ببرد ولی از حجم بوی بد آن کاملا برطرف نمی شود. دراینجا میتوانید با روش های مختلف ازبین بردن بوی نفت و بنزین آشناشوید.
شاید برای شما هم پیش آمده که لباس‌هایتان در اثر یک سهل‌انگاری، با لکه جوهر کثیف شوند. مثلا یادتان رفته که قبل از شستن پیراهن‌تان، خودکارتان را از جیب‌تان بیرون بیاورید یا هنگام کار حادثه‌ای پیش آمده یا فرزند دلبندتان هنر نقاشی‌اش را روی لباس شما پیاده کرده. در هر صورت احتمالا می‌خواهید هرچه زودتر از شر لکه‌های جوهر خلاص شوید.
کاغذ دیواری‌ها با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع نمای زیبایی به محیط کار یا زندگی ما می‌دهند. اما شاید حتی دقیق‌ترین افراد هم در هنگام تمیز کردن خانه، تمیز کردن کاغذ دیواری را فراموش کنند. معمولا تمیز کردن کاغذ دیواری تا فرارسیدن بهار یا زمانی‌که کودک‌مان از آن به‌عنوان اولین بوم نقاشی خود استفاده کند، به‌تأخیر می‌افتد. کاغذ دیواری چِرک و آلودگی را به خود جذب می‌کند. 
نگهداری گل و گیاه در منزل و آپارتمان، درظاهر کار سختی به‌نظر می‌رسد و تنوع گیاهانی که متناسب با شرایط آپارتمان‌ها باشند هم بسیار زیاد است. گیاهان آپارتمانی به فضای منزل‌تان سبزی و تازگی می‌بخشند و برای تصفیه هوا هم بسیار مفید هستند. پس اگر شما هم نگران رسیدگی به گیاهان آپارتمانی، نور کم یا کمبود جا هستید، اصلا نگران نباشید.