امروزه کلمه سبک زندگی و life style بسیار پر کاربرد می‌باشد به گونه ای که در بین افراد معروف، هنرمند و سلبریتی ها کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده است. حال معنی و مفهوم سبک زندگی چیست؟ سبک زندگی یعنی شیوه زندگی خاص یک فرد که می‌توان آن را برای گروه و جامعه نیز به کار برد.
 انتخاب انگشتر شیک و متناسب با دست شما ،میتواند انگشتررا در دستانتان با جاوه خاص تری نشان بدهد.امیدوارم این پست در انتخاب انگشتر متناسب با انگشتتان به شما کمک بکند.
 در قرن های گذشته بشر از انواع لباس پوشیدن، زینت های بدن و سایرلوازم برای ارتباط کلامی استفاده می کردند. از این طریق اطلاعاتی مانند درجه شغلی، جنسیت، موقعیت جغرافیایی، ثروت، طبقه اجتماعی و .. را نشان می دادند. 
 اکثر ما مد و استایل رو باهم یکی می دانیم. ولی در حقیقت تفاوت مد (فشن) و استایل بسیار بیشتر از آن است که ما فکر میکنیم.مد به آن چیزی گفته می شود که معروف شده و بیشتر بازیگران و هنرمندان و آدم های معروف آن را استفاده کرده و سایر مردم از آن الگو برداری می کنند. ولی استایل برای خودِ شخص می باشد .
 هر خانمی دارای چند ترفند کوچک در مورد مد و استایل می باشد.در اینجا برای شما چندین ترفند کوچک و کاربردی در مورد مد و استایل را آورده ایم.: