دکوپاژ روی چوب هنری جذاب و بسیار قدیمی از دوران ویکتوریا می‌باشد. در آن زمانها، زنان در اوقات فراغت خود به کارهای هنری تزئینی همچون دکوپاژ و نقاشی چینی مشغول می‌شدند.
 آماده سرکه انگور خانگی، نه تنها سخت نیست و حتی هزینه ی زیادی هم ندارد. اما اگر بخواهید از فوت‌ و فن‌ها و ریزه‌کاری‌هایی که در درست کردن سرکه خبر دار شوید، امکان دارد حاصل بوجود آمده از کارتان بوی ترشیدگی بگیرد،
از کهن‌ترین مصنوعات ساخت دست بشر می‌توان به محصولات حصیری اشاره نمود. محصولات حصیری از بافت رشته‌های حاصل از الیاف گیاهی تولید می‌شود.
درست کردن آب لیمو در خانه جزو یکی از راه های سالم و مطمئن برای حفظ و نگهداری خاصیت لیمو می باشد چرا که آب لیموهای خانگی بدون هرگونه مواد افزودنی و کاملا طبیعی می باشند.بهتر است بدانید برخی تولیدکنندگان غیرمتعهد مقداری آبلیموی طبیعی را با جوهرلیمو یا اسیدسیتریک، رنگ های خوراکی و آب مخلوط کرده اند و به عنوان آب لیموی خالص و طبیعی روانه بازار کرده اند. به همین دلیل طرز درست کردن آبلیمو را به شما آموزش می دهیم.  
یکی از جذاب ترین زیر مجموعه های گروه هنر، نقاشی می‌باشد. شما با قدم گذاشتن در این رشته هنری و با کشیدن تابلوهای نقاشی و یا طرح های جذاب برای مجلات و روزنامه ها و علاوه بر آن آموزش دادن نقاشی به عنوان یک استاد، می‌توانید درآمد کسب کنید. معرفی شغل نقاشی هر هنرمندی در اين زمینه، آثار طراحی و نقاشی چهره ها، نماها، پرسپکتيو، مينياتور، منظره، پرندگان و ح...
 انواع مختلف کارت پستال با طرح های فانتزی، عاشقانه، طرح گل و غیره ایده های جذابی است برای طراحی کردن کارت پستال دست ساز خود به بهترین شکل و دادن آن ها به عنوان هدیه به عزیزان و دوستانتان است، برای یادگیری ساختن کارت پستال های تولد و عاشقانه در ادامه همراه با ما باشید.
در برخی از کسب و کار ها افراد به تهیه و آماده‌سازی خنچه عقد، هدایایی که عروس و داماد به یادگار به میهمانان خود تقدیم می‌کنند، وسایل تزئین ماشین عروس و ... مشغول می‌شوند.
 قطاب نوعی شیرینی بسیار خوشمزه و پرطرفدار در بین مردم است که برای درست کردن آن "قطاب" خانگی در این مقاله همراه ما باشید.
یکی از پرکاربردترین محصولات بهداشتی، که اغلب در هر خانه‌ای وجود دارد صابون می‌باشد. صابون دست ساز به دلیل طبیعی بودن و نداشتن مواد شیمیایی برای پوست مفید تر است؛
رب انار یک نوع رب بسیار خوشمزه می‌باشد که خاصیت بسیاری دارد و از آن برای چاشنی غذا و مصارف درمانی همچون از بین بردن آفت دهان و سفت کردن لثه و ... استفاده می‌کنند. 
 شیرینی های خوشمزه ایرانی اغلب به نام شهرشان معروف شده اند مانند : قرابیه تبریز، گز اصفهان، نان چای قزوین، مسقطی لاری یا سوهان شهر قم.
 اگر حلوا ارده برای صبحانه دوست دارید می توانید دستور حلوا ارده خوشمزه خانگی را فرا بگیرید . با این دستور یک حلوا شکری خانگی عالی را آماده می کنید. امیدوارم درست کنید و ضمن استفاده کردن به عنوان صبحانه مقوی و با خاصیت از طعم آن نیز لذت ببرید.